flag of ltlt flag of ruru flag of enen

Paslaugos

Teikiame visas automobilių valymo ir priežiūros paslaugas Vilniuje. Esant poreikiui galime atvykti į Jūsų nurodytą vietą ir pasiimti Jūsų automobilį. Išplauti, poliruoti, atlikti cheminį vidaus valymą, įpilti kondicionieriaus ir pristatyti atgal. Jums nereikės dėl nieko jaudintis, o po ilgos darbo dienos automobilis atrodys kaip naujas, kai grįš pas jus.

Valymo procedūros

Valymo procedūros

Siūlome visą spektrą profesionalių jūsų automobilio valymo procedūrų, įskaitant plovimą, dulkių, purvo ir riebalų pašalinimą nuo kėbulo paviršių, langų, ratų ir kitų dalių.

Kvarco nano danga

Kvarco nano danga

Kvarco dangos dengimas ant automobilio kėbulo, užtikrinantis ilgalaikę apsaugą nuo įbrėžimų, UV spindulių, agresyvių cheminių medžiagų ir ilgam išlaikantis kėbulo blizgesį.

Automobilio salono valymas

Automobilio salono valymas

Mūsų paslauga apima giluminį visų automobilio salono paviršių valyma ir siurbliavima: nuo dulkių, naudojimo pėdsakų iki specialių automobilio salonui skirtų priemonių panaudojimo.

Sėdynių valymas

Sėdynių valymas

Kruopščiai išvalome jūsų sėdynes nuo dėmių, dulkių ir kitų teršalų, kad automobilio salonas atgautų gaivią ir prižiūrėtą išvaizdą.

Automobilio paruošimas pardavimui

Automobilio paruošimas pardavimui

Atliksime išsamų jūsų automobilio paruošimą pardavimui, įskaitant giluminį valymą, poliravimą ir patrauklių nuotraukų kūrimą, kad jūsų automobilis patrauktų potencialių pirkėjų dėmesį.

MŪSŲ PASLAUGOS

Teikiame platų automobilių higienos, švaros ir priežiūros paslaugų spektrą

  • Jei jūsų automobilis prarado blizgesį ir net po plovimo jis nebeatrodo švarus
  • Pastebėjote įbrėžimus ant automobilio kėbulo ar langų
  • Automobilio vidus atrodo nešvarus, susidėvėjęs arba įskilęs
UŽSAKYTI DABAR!

Kainoraštis

PASLAUGOSAUTOMOBILIAI
SUV/MINIVAN
MINIAUTOBUSAI

Plovimas nedžiovinant
(Plovimas rankomis, naudojant purvo tirpiklį, aktyvias putas)

10 euru

Plovimas su džiovinimu
(Plovimas rankomis naudojant purvo tirpiklį, aktyviąsias putas, durų, arkų valymas, padangų juodinimas, kilimų valymas)

10 euru

Plovimas su džiovinimu + salono valymas
(Plovimas rankomis naudojant purvo tirpiklį, aktyviąsias putas, durų, arkų valymas, padangų juodinimas, kilimų valymas. Vidaus ir bagažinės siurbimas. Dulkių valymas nuo plastikinių detalių.)

10 euru

Plovimas su džiovinimu + salono valymas + langų valymas
(Plovimas rankomis naudojant purvo tirpiklį, aktyviąsias putas, durų, arkų valymas, padangų juodinimas, kilimų valymas. Vidaus ir bagažinės siurbimas. Dulkių valymas nuo plastikinių detalių, langų valymas)

10 euru

VERTĖ UŽ PINIGUS

Mūsų teikiamų paslaugų kainos ir kokybės santykis

Per daugiau nei šešerius darbo metus įgijome didelį būrį lojalių klientų, kurie patvirtina, kad mūsų teikiamos paslaugos yra profesionalios ir kokybiškos. Tai geriausias įvertinimas ir motyvacija mūsų darbui. Į savo darbą žiūrime ne tik kaip į valymo paslaugas. Tačiau kartu siekiame, kad Jūsų automobilis kuo ilgiau tarnautų Jums, atrodytų kokybiškai, reprezentatyviai ir kurtų Jums saugumą. Bet kokiu atveju švarus, blizgus automobilis geriau atspindi šviesą ir yra geriau matomas kelyje. O švarūs ir gerai prižiūrimi automobilio žibintai, skaidrus, nesubraižytas stiklas – garantuoja aiškų kelio vaizdą vairuotojui. Todėl priimdami automobilį prisiimame atsakomybę ne tik už jo švarą, bet ir už Jūsų patogumą bei saugumą. Vertiname jūsų pasitikėjimą ir visada džiaugiamės galėdami sugrįžti. Mūsų teikiamų paslaugų spektras nuolat plečiasi, tad jei sąraše neradote jums reikalingos paslaugos, parašykite mums, gal dar galėsime jums padėti.

UŽSISAKYTI PLOVIMĄ
line
triangle

Užsisakykite susitikimą

Ar norite užsisakyti susitikimą?

Susisiekite su mumis bet kuria iš šių socialinių programėlių Whatsapp, Facebook, Telegram arba Instagram.